Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,50 zł , zmiana od tamtej pory: 11,64%

Uchwała ZWZ: Emisja akcji z prawem poboru

Zgłoś do moderatora
Lista akcjonariuszy którzy wzięli udział w ZWZ:

1. Filip Jeleń: 216 570 akcji Spółki, które uprawniały do wykonywania 216 570 głosów, co stanowiło odpowiednio 67,42% akcji na ZWZ i 67,42% głosów na ZWZ oraz 5,31% w ogólnej liczbie głosów w Spółce.

2. Government of Norway: 39 300 akcji Spółki, które uprawniały do wykonywania 39 300 głosów, co stanowiło odpowiednio 12,24% akcji na ZWZ i 12,24% głosów na ZWZ oraz 0,96% w ogólnej liczbie głosów w Spółce.

3. Krzysztof Urban: 21 000 akcji Spółki, które uprawniały do wykonywania 21 000 głosów, co stanowiło odpowiednio 6,54% akcji na ZWZ i 6,54% głosów na ZWZ oraz 0,51% w ogólnej liczbie głosów w Spółce.

4. Maciej Mazurek: 20 000 akcji Spółki, które uprawniały do wykonywania 20 000 głosów, co stanowiło odpowiednio 6,23% akcji na ZWZ i 6,23% głosów na ZWZ oraz 0,49% w ogólnej liczbie głosów w Spółce.

Ja chętnie skorzystam z przysługującego mi prawa poboru :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PURE -0,65% 6,14 2025-10-24 17:00:00