Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,65 zł , zmiana od tamtej pory: -50,91%

uchwała WZ

Zgłoś do moderatora
ciekawe co Plesiaki kombinują. Wnoszą o dematerializację 100 tys. akcji. Obecnie dysponują już 220 tys. zdematerializowanych akcji. Po tej operacji będą mieli łącznie 320 tys. akcji zdematerializowanych. Daje to równe 10% w kapitale zakładowym. Jakiś cel ta operacja zapewne ma. Jaki? nie mam pojęcia

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PRIMAMODA 8,00% 0,81 2020-04-09 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.