Forum Giełda +Dodaj wątek

TU DNA JESZCZE NIE BYŁO, A TO GRUBO PONIŻEJ 13 ZŁ

Zgłoś do moderatora
Dla mnie SWG może stać się interesujące dla kupna przy cenie P<6zł. Rzucam okiem na spółkę za wystrzałem 21%. Takie petardy zdarzają się bardzo często poprzez zadymy spekuły i to niezależnie- czy podrzucany jest bankrut /np. SWZ, KRS/ czy też inna spółka.Tutaj mamy normalną małą spółeczkę o sprzedaży na poziomie 160-260 mln rocznie i zyskach 10-20 mln. Wartość księgowa tego interesu to 164mln zł, a rynek dziś kwotuje 17,5 złx 9,57=167 mln zł !!!!. Czyżbyśmy mieli szczyt hossy. Gdy zyski pójdą srooo do zera to kapitalizacja tego zjedzie do 30% wartości księgowej tj. 50 mln zł =>P=6 zł

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SECOGROUP 0,00% 15,50 2021-10-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.