Chodzi o nową emisje akcji, ten zapis pod głosowanie to umożliwia "Ratification of prior issue of Shares” - jeżeli to przegłosują naczelnik ma wyzerowany licznik na ten rok i znowu może wydrukować 15%
Pośpiech w walnym to nie kwestia opcji, które maja być wabikiem, że niby naczelnik chce kupić po 1.5AUD i wierzy w taki kurs, tylko pilna potrzeba pozyskania kasy i to szybko, jeszcze przed planowym walnym w listopadzie.
Zaraz po walnym w lipcu, mamy drugie info o emisji pewnie pod odwierty.
Zweryfikujcie sobie, miłego marzenia i bujania w obłokach ciecie.