Dnia 2026-06-21 o godz. 07:37 ~puma napisał(a):
> Chodzi o nową emisje akcji, ten zapis pod głosowanie to umożliwia "Ratification of prior issue of Shares” - jeżeli to przegłosują naczelnik ma wyzerowany licznik na ten rok i znowu może wydrukować 15%
> Pośpiech w walnym to nie kwestia opcji, które maja być wabikiem, że niby naczelnik chce kupić po 1.5AUD i wierzy w taki kurs, tylko pilna potrzeba pozyskania kasy i to szybko, jeszcze przed planowym walnym w listopadzie.
>
> Zaraz po walnym w lipcu, mamy drugie info o emisji pewnie pod odwierty.
> Zweryfikujcie sobie, miłego marzenia i bujania w obłokach ciecie.
Czytać trolle