Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,19 zł , zmiana od tamtej pory: 13,24%
Troll, który kompulsywnie wkleja kilkanaście razy dziennie posty obrażające moderację i użytkowników forum, odpowie przed prokuratorem.
Pomocna będzie numeracja jego scamu, ponieważ sam zamieszcza pod swoim bełkotem dzień miesiąca i numer usuniętego posta.
Przykład dzisiaj szkalowania ekipy Bankiera: 18/10.
Oznacza to 18 dzień miesiąca i 10 usunięć jego wypocin.

Prokuraturze znacznie ułatwia to pracę, Tomku :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
RANKPROGR 2,90% 2,48 2023-06-05 16:37:22