Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,25 zł , zmiana od tamtej pory: -3,11%
Dnia 2023-03-18 o godz. 19:25 ~Początkujący napisał(a):
> Troll, który kompulsywnie wkleja kilkanaście razy dziennie posty obrażające moderację i użytkowników forum, odpowie przed prokuratorem.
> Pomocna będzie numeracja jego scamu, ponieważ sam zamieszcza pod swoim bełkotem dzień miesiąca i numer usuniętego posta.
> Przykład dzisiaj szkalowania ekipy Bankiera: 18/10.
> Oznacza to 18 dzień miesiąca i 10 usunięć jego wypocin.
>
> Prokuraturze znacznie ułatwia to pracę, Tomku :)
>

Popieram w imieniu forumowiczów

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RANKPROGR -6,03% 2,18 2023-09-22 09:12:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.