Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,30 zł , zmiana od tamtej pory: -35,48%

Trohe zapomniana spolka

Zgłoś do moderatora
Forum nie bardzo aktywne dla tej spolki. Raport za 4 Q sie pojawil wyniki nie sa zachwycajace jednak z drugiej strony raczej stabilne I zblizone do zeszlorocznych wiec chyba nie bedzie jakis wiekszych rozczarowan w najblizszym czasie. Dywidende chyba tez postanowia wyplacic co? Jest ktos jeszcze kto interesuje sie Silvano czy raczej juz nikt tu nie zaglada? Ktos ma jakies przemyslenia ciekawe opinie?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
SILVANO 0,00% 6,00 2023-03-24 09:00:00