Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  41,20 zł , zmiana od tamtej pory: -24,27%

Trochę o przyszłości

Zgłoś do moderatora
Kupiłem akcje VERCOMU na rynku pierwotnym i trzymam do tej pory....ba, dokupuję jeszcze. Sam rynek, na którym działa VERCOM jest cholernie przyszłościowy - spadki po info według mnie są spowodowane relatywnie niską marżą zysku w spółce przejmowanej i związanymi z tym obawami. Ale po to jest Zarząd , żeby nad tym pracować - samo skokowe zwiększenie biznesu musi wygenerować dodatkowe przychody. Jak dla mnie - po tej cenie to promocja. Ale to tylko moje skromne zdanie.....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.