Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%
www.youtube.com/watch?v=NAUkpIr-F-E

żebym się na tym nie znał - to powiedziałbym - Moi Ukochani Pisowcy ratują Polskę i Wielce Zagrożony System Bankowy!
Niestety mam wiedzę i wiem, do jasnej cholery co zrobili - , wytłumaczyli, że robią dobrze dla Polski I Polaków ( i niestety te 30 procent ich wielbicieli tak myśli ).
NIe nawidzę kłamstwa - dziwne, że taki myślący Prezes ING ( pozbył się konkurenta ) powiedział tak paskudne słowa - ale jak reszta bankowców on też nie ma empatii - i nic nie rozumie. I nigdy nie zrozumie. Pieniądze przesłaniają zdolność empatii i jasnego myślenia. Wszystko jest złe i zakłamane - nie wierzę przez takich Pisowców i Zero w uczciwość WSA i NSA! A mam prawo, żeby nie wierzyć ( skoro już raz mnie obrabowano ), że te sądy są niezależne i obiektywne!
  • Trędowata Autor: ~Mike75

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.