To ,że jesteś manipulantem to każdy wie....:):):)
Ale wyprowadzę cię z błędu...Otóż kupuje już dziś a nie jak FAFIK pisze 24zł dlatego słowo ''ryzykuje'' ,że nie dokupię takiej ilość za 25zł ....:)
A tak na marginesie to masz akcje? pytam po raz 55......
Tak się mądrzysz a nie umiesz odpowiedzieć na proste pytanie:):):)
Boisz się ,że będzie taki sam odzew jak się przyznałeś w drugim niku:):)