Dnia 2024-02-19 o godz. 11:14 ~Pytam napisał(a):
> A ja mówiłem że jesteś thebill....jesteś????
ha ha ha chyba myślisz o sobie ja od DAWNA nie zachęcam inwestorów do kupna bo wiem że spółka nie ma fundamentów , powiem wiecej wirtual papiers, kiedys tu leszcz wytrzepią z kasy