No coż - ja się wstrzymałem od zakupów w związku z "nagim" komunikatem. Bardzo fajnie że jest profesjonalny i rzeczowy. Chciałbym jednak by Inż. pojawił się z jakimiś trailerami w internecie - jestem jednak wzrokowcem i chciałbym wiedzieć nad czym pracują już ładnych parę tygodni. Co z HW 2? Co z PD 2? Kiedy Egipt? Myślę ze to mocno by zachęciło nowych inwestorów.