Nie rozumiem ludzi - jak już pokażą trailer czy cokolwiek to nie kupisz za 13zł ale min. 14zł+ Ja kupiłbym teraz ale mam włożone 2/3 mojego kapitału w CiGa. A nigdy nie sprzedaje ze stratą, chyba, że w pierwszy dzień zakupu jak zobaczę, że się pomyliłem (zdarzyło się raz i tylko na 300zł). Może idealnie nie wchodzę, ale czekanie się zawsze opłaca. Dzisiaj i tak mają ludzie fuksa bo nie idzie w górę ze względu na końcówkę paniki - każdy czeka. Od nowego tygodnia będą lepsze nastroje i sam to już zdejmie wiele ofert sprzedaży. Pamiętam jak tak samo yhm gadał przy 8zł a potem kupił po 11+ Cieszyć się trzeba, że nie ma takiej padaki jak na innych spółkach.
Wolę jak dadzą trailery czy konkrety w następnym tygodniu - dziś/jutro nic nie pójdzie, za bardzo złe nastroje. Spójrz na PlayWay - Garden to mega giga sukces a PLW zwalili do 162zł, dzisiaj też poszło mega zlecenie.
Dzisiaj gdyby dali konkret to wyskoczyłoby do 14.40 i po godzince wróciłoby do 13zł a może i do 12zł.