Na Torpol jednej z najbardziej dywidendowych spółek do tej pory, po przejęciu przez CPK Skarbu Państwa, zysk za rok ubiegły ponad 185 mln zł w tym roku poszedł na kapitał większościowy.
Dywidendę, wypłacaną corocznie , na którą wszyscy liczyli również w tym roku, nie będzie.
Akcjonariusze zawiedzeni, będą pewnie uciekać na inne spółki dywidendowe i rozwojowe.
Może wychodząc im na przeciw, ktoś zareklamuje na ich wątku XTB?