https://www.wnp.pl/budownictwo/torpol-regularnie-wyplacal-dywidende-do-czasu-przejecia-przez-cpk,700750.html
Współczuję bo to naprawdę fajna spółka dywidendowa. Myślę że xtb może skorzystać na braku dywidendy na państwowych gniotach i trochę kapitału przywędruje do nas