Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  43,85 zł , zmiana od tamtej pory: 34,09%

Tonący prosi o radę

Zgłoś do moderatora
Panie i Panowie przygodę z symulatorem giełdy zacząłem w styczniu tego roku , grając do kwietnia szło mi całkiem nieźle . Od maja tego roku założyłem konto i kupiłem akcje około 8 spółek różnego rodzaju z wig 20 , 40 i 80 w tym Peliona po 73,03zł. Już teraz wiem że był to najgorszy okres wejścia na giełdę oraz że nie sprzedawałem przy stracie 10-15%. Teraz mam stratę od 20 do 65% na tych spółkach . Proszę o radę czy teraz przy niskich cenach dokupić akcję żeby uśrednić cenę co wiąże się z dodatkową inwestycją na dotychczasowych akcjach. Czekać aż kiedyś odbiją w górę . Oraz sprzedać wszystko w cholerę dać sobie spokój z giełdą albo np. teraz przy takich spadkach pozbyć się dotychczasowych papierów i rozpocząć wszystko od nowa z nowymi akcjami. Z góry dziękuje za szczere info.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PELION -0,15% 58,80 2017-06-07 11:38:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.