Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,32 zł , zmiana od tamtej pory: -59,05%
w pażdzieniku napisałem na adres: ireneusz.tomczak@digitalknowledge.pl

> Szanowny Panie > > zwracam się z prośbą o udzielenie informacji kiedy będzie opublikowany > raport roczny spółki Nowoczesna Firma SA za 2019 r. > > > Z poważaniem, >

Raport było gotowy na czas, czekamy na podpis audytora

następnie wysłałem kolejnego maila:

Dziękuję za informację. Czy moglibyście Państwo opublikować komunikat w tej sprawie wyjasniając sytuację. Akcjonariusze są bardzo zaniepokojeni. Obawiają się wyrzucenia spółki z GPW.

nie uzyskałem już odpowiedzi

jeśli ktoś jest zainteresowany zawiadomieniem - służę

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NFPL -27,22% 0,13 2022-09-29 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.