Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,32 zł , zmiana od tamtej pory: -37,48%

Re: Tomczak

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-04-29 o godz. 19:02 ~xmen napisał(a):
> w pażd
> Raport było gotowy na czas, czekamy na podpis audytora
>
> następnie wysłałem kolejnego maila:
>
> Dziękuję za informację. Czy moglibyście Państwo opublikować komunikat w tej sprawie wyjasniając sytuację. Akcjonariusze są bardzo zaniepokojeni. Obawiają się wyrzucenia spółki z GPW.
>
> nie uzyskałem już odpowiedzi
>zieniku napisałem na adres: ireneusz.tomczak@digitalknowledge.pl
>
> > Szanowny Panie > > zwracam się z prośbą o udzielenie informacji kiedy będzie opublikowany > raport roczny spółki Nowoczesna Firma SA za 2019 r. > > > Z poważaniem, >
>
> jeśli ktoś jest zainteresowany zawiadomieniem - służę
>

Czas najwyższy złożyć doniesienie do prokuratury o działaniu przez prezesa na szkodę spółki, rozmawiałem ze 3 razy z tym pajacem ale to typowa warszawka, obiecywał komunikat z wyjasnieniem ale oczywiście nic nie zrobił.
Twierdzi, że audytor nie chce wydać audytu więc albo ma źle skonstruowaną umowę albo jest jakiś duzy wał i nie chce żeby to wyszło w audycie. Jak dla mnie tam na bank jest przekręt.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NFPL 0,00% 0,20 2022-12-02 17:00:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.