Ta strata to ziarno zasiane pod przyszly zysk!!!
Takie idio.tyzmy mozna przeczytac w komentarzach do wynikow.
Strata to strata i z niej zadna pociecha dla akcjonariusza.
Zycze Wam Panowie i Panie
analitycy zeby kurs sie Wam zachowal tak jak powiniem po podaniu przez spolke straty.
Mam nadzieje ze spowodowany taka refleksja bol zakonczy wciskanie kitu Bogu ducha winnym malym inwetorom ktorych probujecie pozbawic ciezko zarobionych pieniedzy.
Zycze Wam trwania w tych doskonalych nastrojach i kursu ktory ustawi Was do pionu.
Z powazaniem akcjomariusz.