Forum Giełda +Dodaj wątek

to czysta SPEKULA

Zgłoś do moderatora
skupi Patro akcje w jednych rekach z 4 spolek i latwiej bedzie mu wydymac kurs 10 czy 20 razy w czasie hossy niz walczyc o to samo na 4 spolkach - MYSLCIE troche, nawet bedzie mu sie oplacalo zanizyc kurs do 1-2gr na FON i zrobic potezne zakupy tylko po to zeby po roku byly po 10-15gr a po kolejnych 5 latach hossy po np. 3zl, zarobi wtedy razy 150 i gra, gdzie znajedziecie taka stope zwrotu z 10 czy 20 mln zl, jak juz kurs bedzie dochodzil w hossie do 3zl to zacznie to zenic przez najblizszy rok tak zeby ladnie z tego wyjsc a ULICA zostanie na lodzie - jak zwykle zreszta

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STARKDEV 0,00% 0,01 2013-12-11 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.