Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,15 zł , zmiana od tamtej pory: -4,06%

To chyba dobry znak

Zgłoś do moderatora
Wysypali 115k akcji, i to poszło w rynek. Kurs nie spadł nawet poniżej 7 mimo grubego jak na tę spółkę sypania. A to oznacza tyle, że albo grają sami ze sobą i przepakowują akcje, czyli nie ma prawdziwej podaży, albo na tych poziomach jest już taki popyt, że bierze 115 tysięcy akcji powyżej 7 na jednej sesji. W obydwu przypadkach to pozytywny sygnał.

W pierwszym przypadku, wystarczy odczekać na cenę która nas zadowala i można dobierać na koszt cygana. W drugim przypadku, oznaczałoby to, że popyt rośnie na tym papierze, tylko czekał na promocje.

Osobiście obstawiam, że to pierwszy scenariusz. O tym może świadczyć kolejność zdarzeń, najpierw kampania na forum, a potem -10% na jednej sesji i to bez żadnego sensownego powodu, bez nowych sygnałów. Takie rzeczy były tutaj już grane i to jest już stary schemat gry na wypłoszenie leszcza.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GENOMTEC -0,87% 6,86 2025-10-03 16:45:17
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.