Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,47 zł , zmiana od tamtej pory: 104,08%

tłumaczę skąd odbitka i informuję co dalej

Zgłoś do moderatora
widać ktoś wreszscie zauważył co się dzieje z głównym aktywem Impery, czyli pakietem Awbudu

Awbud poszybował, to jedno, a druga sprawa że pojawiły się naprawdę przyzwoite obroty, czyli wycena rynkowa pakietu Impery jest z grubsza realna.

Ci co kupują pewnie też zauważyli że przedwczoraj MILION akcji Awbudu zmieniło właściciela w pakietach po 4 zł.

Takich sprzedających mogło być tylko dwóch, a znacznie większa szansa że sprzedawała Impera niż Petrofox, bo to Impera zajmuje się przecież taką działalnością inwestycyjną, a Petrofox to nie finansiści a budowlańcy.

Niezależnie od tego czy sprzedawała Impera czy Petrofox, dla Impery poszerzenie FF na Awbudzie, z obrotami i wzrostem kursu jest BARDZO dobre.

MYślę że po Ynwestycjach w Kopahaus (5 mln w plecy) i inne, rynek założył profilaktycznie że cały jej portfel jest tej samej jakości, a sama Impera to oszukańcza wydmuszka.
Teraz się okazuje że nie cały.

W ciągu kilku dni muszą być komunikaty kto sprzedawał Awbud.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMPERIO 0,67% 3,00 2021-10-22 15:31:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.