Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,47 zł , zmiana od tamtej pory: -25,85%

Re: tłumaczę skąd odbitka i informuję co dalej

Zgłoś do moderatora
Impera sprzedała 550 k akcji Awbudu po 4 zł .

Czyli ma z tego 2.2 mln gotówki , a 550k * (4 zł cena sprzedaży minus 3.20 cena po której Impera wyceniała akcje AWB w ost spr kw) = 550k * 80 gr = 420 tys zysku.

Plus aktywo podatkowe w postaci straty, bo jednak wchodzili sporo wyżej ?

A co być może jeszcze ważniejsze, to po tej transakcji widać że pozostałę 1.17 miliona akcji AWB w posiadaniu Impery jest aktywem płynnym i , przynajmniej wg mnie, z niezłymi perspektywami na kilka kolejnych kwartałów.

Ogółem Impera to oczywiście w dalszym ciągu ścierwo ale myślę że niebawem lekkie szarpnięcie w górę zaliczy .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMPERA 9,00% 1,09 2020-10-20 09:40:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.