tutaj ewidentnie ktoś blokuje kurs. Podobnie do primamody która w jedną sesję odrobiła cały tydzień spadkowy tu mozemy miec podobną systuację. A tam same straty i groźba bankructwa... Dziwna ta giełda. TFone winien kosztować w okolicach 10 zł. Powyżej WK gdyż ma duże perspektywy. Np centrozap ma perspektywy i kosztuje duzo ponad wartości księgowej. Jezeli w tym tygodniu nie będzie zdecydowanego ruchu w górę to dalej dokupie. Czekam na minimum tyle ile obecnie kosztuje midas.