dajcie już spokój z tym blokowaniem, sternikami, itd...
kurs nie rośnie bo po pierwsze popyt jest za mały, a po drugie debile wywalają za półdarmo...
tyle ode mnie... też trzymam aż zobacze dwie cyfry, ale nie doszukujmy się teorii spiskowych bo ich tu nie ma.
Pozdro