Przeglądałem dziś z ciekawości telefony produkowane
przez TFONE i stwierdzam że jeśli Karko nie kupi tej firmy
to palnie gafę.
Wniosek jest taki że telefony zbierają bardzo dobrą opinię,
są w miarę tanie i działają na 2 karty SIM.
Do tego Teletorium i Ceneternet może startować.
Wszystko gotowe.
A raczej nie może sobie on pozwolić na powolne budowanie sieci
dystrybucji.
Tu ma i sieć i telefony,no i akcesoria wszelkiej maści.
Firma warta zachodu.