Szanowny ~hmm w naganianiu pobija już innego idiotę, pamiętnego z konkurencyjnego forum parkietu, tag elektrim;(( Człowieku, przejrzyj to co piszesz i się zastanów choć troszeczkę. Kolega widzę, że jest również b. aktywny na forum parkietu;(
Pozostałym akcjonariuszom życzę wytrwałości