Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  77,30 zł , zmiana od tamtej pory: -12,94%

Teraz jest gra ze wsparcia

Zgłoś do moderatora
Cześć.
Zwracam uwagę na test długoterminowego wsparcia (okolice 70zł) i próbe powalczenia o utrzymanie 61.8% fibo. Walka o młotek na wykresie miesięcznym również trwa.
Sentyment tragiczny. Czyli co...czas na zakupy?:)
Tak wiem, na akcjach obecnie rządzą sprzedajacy. Zatem trudno o optymizm i nadzieje na szybkie odwrocenie tendencji spadkowej.
No ale zagranica ma teraz idealny setup: kurs usdpln + tanie akcje.
No jest szansa na minimum test oporu.
Ktoś też kupił?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AMICA -0,74% 67,30 2022-10-05 16:49:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.