Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,88 zł , zmiana od tamtej pory: 2,22%

Telestrada - spadek amortyzacji to wzrost zysku netto

Zgłoś do moderatora
Prowadzę bloga giełdowego z rzeczywistymi własnymi transakcjami i Telestrada znalazła się w moim portfelu.
link 
Dodam iż po fantastycznych wręcz wynikach za 2 kw Telestrada wskoczyła na dłużej do mojego portfela i oczekiwania zarobku są obecnie znacznie większe niż 5-15% które szacowałem kupując akcje.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
TELESTR -1,03% 19,30 2022-07-01 17:00:00