Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,50 zł , zmiana od tamtej pory: -48,94%

TEGO NA INNYM PORTALU NIE CHCIELI MI PUŚCIĆ

Zgłoś do moderatora
Re: BANKRUCTWO POTENTATA MIESZKANIOWEGO W CHINACH, TO KTO WYBUDUJE 70m2 teraz te domki?
Zgłoś do moderatora
A CO Z DREWNEM POLSKIM? TO KTO ZAPŁACI JAK BANKRUT? DOBRE PYTANIA, ALE CICHO SZA, ŚWIAT INNY WYMIAR W POLSCE MA, WŁAŚNIE W CHINACH ZACZYNA SIĘ SILNA RECESJA, JAK W ZSSR W LATACH OSIEMDZIESIĄTYCH, ZASADA DOMINA. A USA WIELKA BRYTANIA I AUSTRALIA, GRAJĄ W JEDNEJ DRUŻYNIE. A ROZDROBNIONA I POSZATKOWANA UNIA EUROPEJSKA JUŻ PRZESTAJE SIĘ LICZYĆ. NAWET ANGELA NIE DAŁA RADY UTWOŻYĆ SILNEGO KONTYNENTU EUROPA. I TU KAŻDY UJ NA SWUJ STRUJ, I KAŻDY PREZES I PRZYWÓDCA, TO JUŻ MOŻE RAZEM Z ROSJA BĘDZIE EUROPA?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGORA -0,69% 4,34 2022-11-30 16:33:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.