Forum Giełda +Dodaj wątek

technicznie możliwe zejście do 0,41

Zgłoś do moderatora
Cały czas zastanawiam się, czy nie sprzedać i gdzieś niżej nie podebrać, bo technicznie wychodzi mi możliwość spadku do 0,41 czyli 61,8% zniesienia Fibonacciego mierzonego dla ruchu od 0,31 do 0,58. Zobaczymy jak sprawy się potoczą, ale widać, że popyt zastygł, choć i podaż póki co nie kwapi się do spadków. 0,40-0,43 to także istotne miejsca wcześniejszych wsparć i oporów.Co wy myślicie o sytuacji technicznie?Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FASTFIN 0,00% 1,34 2021-10-01 11:24:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.