Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,60 zł , zmiana od tamtej pory: 42,31%

Target 30PLN

Zgłoś do moderatora
moj punkt widzenia jest taki:
przychody im idą x2 wiec powinni zrobic w tym roku 25 milionów
w 4 kwartale mieli prawie 700 tysiecy zysku netto i w koncu działają na normalnych obrotach; jak przepracują tak cały rok to powinno być 2.5-3m zysku

Spółka rosnąca x2 powinna się trejdować 15x zyski co daje 40-45m wyceny
Jest 1.4m akcji = 30 zł na akcję

Dziekuje
Czekamy na fajerwerki

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
DOOK 0,00% 22,20 2023-01-26 10:02:23