Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,60 zł , zmiana od tamtej pory: 42,31%

Re: Target 30PLN

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-03-14 o godz. 19:15 ~Marek napisał(a):
> Ej, ale spółka przez cały 2021r zrobiła starte. To nie jest stsrtup który istnieje 3-4 lata ale ponad 10

zgadza się, ale ta strata to efekt początku roku który był słaby, a od 4 kwartału kiedy zaczęli turbo rosnąć (x2 w kazdym miesiącu), wynik z plusem też się pojawił
Zobacz sobie jaki wynik mieli po wrześniu (ponad 800tys straty) a na ilu skonczyli rok (juz tylko 100tys straty).

Teraz styczen luty raportowali ze ciągle im żre sprzedaż

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DOOK 0,00% 22,20 2023-01-26 10:02:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.