Ludzie ...naprawdę chce się wam tak cały dzien napier .. większość z tych co tu piszą (bzdury jakich wręcz nie da się czytać ) nie ma pojęcia o niczym ...tak zawiesza na lata świetlne i w ogóle spółka do piachu ..a akcje będą po 1 grosz :))).. pomarzyć dobra rzecz