Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,95 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Taka sytuacja...

Zgłoś do moderatora
https://www.bankier.pl/wiadomosc/PartnerBud-S-A-Zawarcie-przez-spolke-zalezna-Emitenta-umowy-w-ramach-realizacji-Pakietu-Robot-nr-5-D3-Wykonanie-robot-instalacyjnych-i-mechanicznych-8056070.html

Polimexms się przymierza do wykupu za "grosze".... jakieś "zleconko", może jednak kapitał tu zamrożony nie popłynie bezużytecznie do ścieku...

Dałem na mszę :) najbiedniejszemu (bo on nic przecież nie ma) zakonnikowi Rydzykowi... może ocali Awbud :) (dobra, nie zaklinam w ten sposób, bo jeszcze los się odróci, że mieszam w poważne sprawy, kombinatorów z Torunia :)
  • Taka sytuacja... Autor: ~Awbudziarz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AWBUD 0,00% 0,95 2020-09-09 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.