Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  580,00 zł , zmiana od tamtej pory: -14,48%

Taka prawda

Zgłoś do moderatora
Rynek słodyczy ma bardzo średnie perspektywy wzrostu a konkurencja jest duża. Czemu niby ludzie mieliby zacząć jeść więcej słodyczy? Tak więc dla Wawelu perspektywa wzrostu przychodów w Polsce jest marna a miejsca do cięcia kosztów już nie mają za dużo. Co mogli to już zrobili. Tak więc zostaje ekspansja zagraniczna która zazwyczaj jest bardzo mozolnym i długim procesem. Także generalnie tylko jakieś wezwanie może chyba coś tu podbić cenę.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
WAWEL 0,20% 496,00 2022-01-20 16:18:06