Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,45 zł , zmiana od tamtej pory: 1,38%

Tak realnie to straciliśmy

Zgłoś do moderatora
Od maja inflacja wzrosła i to co oni tu dają to jest gorzej niż było. Jeśli dojdzie do wezwania i nie zbiorą akcji to realnie tracimy kolejny rok bo gi nie może bez rekompensaty dać więcej. I pewnie nie da. Jak zbiorą i mnie wydziedziczą to też pewnie w czerwcu mój pieniądz się odblokuje. Jak oddam, to wiosną mi wypłacą. I tu mnie głowa boli.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
GIGROUP 0,68% 1,47 2022-07-07 09:15:53