Forum Giełda +Dodaj wątek

Ta spółka jakieś kpiny ...

Zgłoś do moderatora
Zastanawiam się nad tymi "dużymi" skupami akcji po 87 szt. - Zarząd tej Spółki chyba naprawdę się nudzi ( zresztą obroty tej Spółki nie są wiele wyższe niż ogródka piwnego w centrum miasta) . Podejrzewam,że mój synek ze swoim kieszonkowym mógłby nieźle narozrabiać z kursem tej padliny. Powinna wylecieć na fixingi.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
QUANTUM -1,92% 51,00 2021-09-24 16:43:46