Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,25 zł , zmiana od tamtej pory: -93,60%

ta sanacja to dla pucu

Zgłoś do moderatora
Jestem wprawdzie małym wierzycielem a nie inwestorem giełdowym, ale dostałem "po rogach" nie mniej niż inwestorzy. Jestem przekonany, że ogłoszona sanacja jest jedynie odroczeniem zaplanowanej upadłości likwidacyjnej. Zarządca zapewne to wie i powinien zapobiec dalszemu "płukaniu" spółki. Wystarczy, że zarząd wyprowadził kupę szmalu na remonty techniczne wykonywane przez firmę prawniczą, o czym pisał ktoś w poprzednim poście, oraz do spółki zależnej, której pakiet właścicielski posiadają ci sami ludzie. Czas z tym skończyć i nie czarować sędziego komisarza smutnymi raportami i uchwałami. Najlepiej by było jakby tam wkroczył prokurator z urzędu i pozamiatał. Az dziwne, że przy tak zmasowanej krytyce i sygnałach o domniemanych przekrętach jeszcze tego nie zrobił. Trudno uwierzyć, że w dzisiejszych czasach odpowiednie służby tego nie monitorują :(:(

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SCOPAK 0,00% 0,08 2019-09-27 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.