Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,50 zł , zmiana od tamtej pory: 61,29%

szary nosorożec

Zgłoś do moderatora
To kolejne doświadczanie otępienia rynku. Takie deja vu z Bydgoskich FK i Ulmy,, Manometrów na których dorobiłem się majątku tylko dzięki temu, że rynek ignorował przez długi czas oczywiste fakty. Tak sobie skubię od miesiąca uśredniając w dół z radością. Nie sądzę by było tu więcej niż 100% w rok, może 50-60, ale będzie. Cena ołowiu i PLN/USD robi robotę. Wagon akcji Tauron ze średnią 2,08 wywalony dziś w całości. Dziękuję ci OMO :)))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZBIALY -1,57% 25,00 2021-07-28 16:31:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.