Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,53 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

szanowni akcjonariusze

Zgłoś do moderatora
Giertych został wezwany na sprawę przed Izbą odpowiedzialności zawodowej na sprawę dyscyplinarną. Chyba się ukrywa ale na nią pójdzie?. Trzeba tylko namierzyć kiedy to będzie i zjawić się. Chyba interesuje Was co stało się z kasą z Polnordu? Nie dajcie mu mdleć. Walczcie o swoje.
  • szanowni akcjonariusze Autor: ~tomold

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLNORD 0,00% 3,53 2021-02-17 12:27:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.