dla inwestorów, bo nie przestraszyli się weekendowego naganiania na spadki. Ci co przestraszyli się i oddali po 0.16zł dostali nauczkę, że inwestując należy kierować się wiedzą i swoim rozumem, a nie opierać swoje decyzje na podstawie wpisów chociażby na tym forum. Czekamy teraz spokojnie na wyniki, które mają być opublikowane w czwartek. Potem zobaczymy co z odwołaniem do parp-u. No i za niecałe trzy tygodnie publikują wyniki za I kwartał. Jestem optymistą co do wyników. Co do odwołania to zobaczymy, bo wiele zależy co znalazło się we wniosku i jak napiszą odwołanie. Powtórzę to co napisałem wczoraj, więcej spokoju i optymizmu.