ja to widze tak:
wczoraj ktoś zaczął zbierać tak że z 1,50 cos skoczyło na 1,64 - akcje po prostu sie skonczyly, jak ktoś zbiera takie ilości to jest to troche drogo, dlatego pomyslal żeby troche wytrzepać leszcza i jak widać zbiera do wora na nowo,
trzepią was aż miło kochani, gdybym sprzedawał na każdym takim trzepaniu to bym zakonczył przygode z macro na pierwszej takiej mocniejszej która pamiętam ( z 26 na 18 bodajze )
powiadam wam, jak spadnie z 3 zł na 2,4 to też będziecie kwiczeć, kwiczeć jak te świnie które ktoś tutaj wkleja
POZDRAWIAM AKCJONARIUZY