Dnia 2017-02-01 o godz. 15:23 ~toronto napisał(a):
> ja to widze tak:
>
> wczoraj ktoś zaczął zbierać tak że z 1,50 cos skoczyło na 1,64 - akcje po prostu sie skonczyly, jak ktoś zbiera takie ilości to jest to troche drogo, dlatego pomyslal żeby troche wytrzepać leszcza i jak widać zbiera do wora na nowo,
>
> trzepią was aż miło kochani, gdybym sprzedawał na każdym takim trzepaniu to bym zakonczył przygode z macro na pierwszej takiej mocniejszej która pamiętam ( z 26 na 18 bodajze )
>
> powiadam wam, jak spadnie z 3 zł na 2,4 to też będziecie kwiczeć, kwiczeć jak te świnie które ktoś tutaj wkleja
>
> POZDRAWIAM AKCJONARIUZY
obiecuję, że przy poziomie 2zł kwik zamieni się w barani beeeeek hehe
też pozdrawiam myślących
a dla groszołapów wiadomy przekaz
https://www.youtube.com/watch?v=vO7g53DaoAk