Forum Giełda +Dodaj wątek

Sytuacja 4Fun Media

Zgłoś do moderatora
Sytuacja musi byc dosc nieciekawa, jesli spolka siega po kapital z rynku obligacji.

Od dluszego czasu wszystkie zadluzenia byly krotkoterminowe z przeznaczeniem na wyplate dywidendy; sprawnie splacane z zyskow.

W tym roku brak dywidendy za 2013, spadajace przychody, tranzakcje z glownym akcjonariuszem aby poprawic rachunek zyskow i teraz informacja ze spolka potrzebuje sie zadluzyc...

Zle to wrozy dla spolki.


Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
DIGITANET 0,91% 11,10 2022-05-19 09:03:17