Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Sytuacja 4Fun Media

Zgłoś do moderatora
Zeby sie sensownie odniesc, wezme dane dla 4+;
Czy tak dobrze... (srednia wartosc dla I połrocza)
- TVP1 - 994 233
- Polo TV - 40 482 (SHR 0.58%)

Dane przez ciebie zacytowane:
- 4fun.tv - 10.797,
- TV.Disco - 1.647,
- Mjuzik.tv - 1.572,
Zgrubsza daja : 14 016

Czyli 4FunMedia ma SHR 0,2%, przy założeniu około 35 mln ludzi ogladających telewizje.. daje to srednio 7 tys osob ogladajacych wszystkie stacje 4FunMedia w danej minucie czasu pomiaru.

Gdzie tutaj:
http://www.krrit.gov.pl/Data/Files/_public/Portals/0/regulacje-prawne/polska/kontrola-nadawcow/rynek-telewizyjny-w-i-kwartale-2013.pdf

mozemy znalesc ze sam 4FunTV miał SHR 0,27%.

Byc moze stad taki spadek faktycznych przychodow spolki, ktory musialbyc reperowany pewnymi tranzakcjami.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DIGITANET -0,46% 10,90 2022-05-20 15:24:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.