ta społka to totalna wydmuszka to był moj najwiekszy bład od połowy sierpnia ciagle spadki ostatnie 17 sesji to 12 spadkowych wychodze z tej wydmuszki z reszta nie czekam do 19 bo tu jeszcze beda spadki do 19 potem jeden wzrost i kolejny miesiac spadków TTRAGIKOMEDIA a wtym czasie PRAIRIE 120%w tydzien a tu ciagła czerwien koniec tej zabawy juz nigdy wiecej