Zgadzam się - promocja do D..., wiec sprzedaż będzie do D... . Poza tym jak się posypią negatywne informacje o tym jak pacjentki lawinowo bez sensu zgłaszały się do lekarza (błędna interpretacja wyników i serce na ramieniu czy to już koniec) to się dopiero zacznie - może na 5 zl się zatrzyma.
Tak to jest napompowany balonik. Pracownicy kasę z premii wezmą (cele premiowe oparte na cenie akcji 22zł w październiku 2016). Myślę, że to max cena na jakiej się zatrzyma ta zwałka.