Prowizji nie ma bez powodu. Handel na akcje kończy się o 16:50. Nie można złożyć zlecenia po tej godzinie na dogrywce. To samo przed sesją. Zlecenia wchodzą od godz 9 czyli inne biura mają pierwszeństwo. Jakby mi wprowadzili prowizje to bym poszedł gdzie indziej z takimi badziewanymi godz handlu